عناوین دوبله شده توسط آکادمی وسم آوا


جنگ جهانی زِد   World War Z

جنگ جهانی زِد World War Z

فیلم جنگ جهانی زد محصول کشور آمریکا به کارگردانی مارک فورستر در سال 2013 ساخته شده است. این فیلم در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد و بازیگرانی  چون؛ برد پیت، میری انوس، جیمز بج دیل و متیو فاکس به هنرمندی پرداخته‌اند.

ایموجی‌ها😡🤪😎🙊🤗   Emoji Movie

ایموجی‌ها😡🤪😎🙊🤗 Emoji Movie

فیلم ایموجی به کارگردانی تونی لئوندیس در سال 2017 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد. در این  فیلم تی جی میلر، جیمز کوردن، آنا فاریس، مایا رودولف، کریگ رایت، جنیفر  کولیج، کریستینا آگیلرا، سوفیا ورگارا، شان هایس و پاتریک استوارت به هنرمندی پرداخته‌اند جین ایموجی ای است که در شهر ایموجی ها تکستاپولوس زندگی می کند و با وجود اینکه فرزند پدر مادری متعلق به ایموجی مه (Meh) است ولی میتواند نقش چندین ایموجی متفاوت را بازی کند ولی..

خوک، مار و کبوتر   The Pig, the Snake and the Pigeon

خوک، مار و کبوتر The Pig, the Snake and the Pigeon

فیلم خوک مار و کبوتر 2023 در مورد جنایتکاری جاه‌طلب و مغرور به نام چن کوی لین است که سومین مجرم تحت تعقیب در تایوان می‌باشد. حال چن کوی لین تصمیم می‌گیرد با حذف دو رقیب قدرتمند خود، پیش از مرگ به عنوان تحت تعقیب‌ترین جنایتکار کشور معرفی شود اما… این فیلم ساخت کشور تایوان و در ژانر اکشن ، درام ، جنایی و به کارگردانی و نویسندگی چینگ پو ونگ می باشد. در فیلم خوک مار و کبوتر بازیگرانی مانند اتان خوان ، بن یوئنی ، ون چن و… به هنرنمایی پرداخته اند.

نقطه بازیابی  restore point

نقطه بازیابی restore point

این فیلم به کارگردانی رابرت هلوز در سال 2023 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور چک و اسلواکی و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این فیلم متی هادک، میلان آندریک، واتسلاف نوژل، کارل دوبری و آگاتا کریستوفکووا به هنرمندی پرداخته‌اند. در سال 2041 بشر به جایی رسیده که می تواند کسانی را که براثر مرگ غیر طبیعی از دنیا رفته اند به زندگی برگرداند. در این میان، خانم کارآگاهی پرونده قتل زوجی را برعهده می گیرد که قرار است یکی از آن ها به زندگی برگردد.

سگ جهنمی Hellhound

سگ جهنمی Hellhound

 فیلم سگ جهنمی به کارگردانی جاشوا دیکسون در سال 2024 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور تایلنددر ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این فیلم لوئیس ماندیلور، رون اسمورنبورگ، ویتایا پانسرینگارم، سهاجک بونتاناکیت و ون کواترو به هنرمندی پرداخته‌اند. یک آدمکش حرفه ای پس از مرتکب شدن اشتباهی در حین جستجو برای یک تبهکار، در سرآشیبی سقوط قرار می گیرد و درگیر جنگی تمام عیار در خیابان های تایلند می  شود.

فوتبال شائولین

فوتبال شائولین

یک پیرو جوان شائولین با برادران دلسرد خود دوباره متحد می شود تا یک تیم فوتبال را با استفاده از مهارت های رزمی آنها به نفع خود تشکیل دهند.پس از یک اشتباه سرنوشت‌ساز که به قیمت تمام شدن حرفه‌اش تمام شد، یک بازیکن فوتبال با یک دانش‌آموز کونگ فو شائولین ملاقات می‌کند که تلاش می‌کند تا کلمه کونگ فو را منتشر کند. بازیکن فوتبال به آشتی با پنج برادرش کمک می کند و به آنها فوتبال می آموزد و کونگ فو شائولین را به عنوان یک پیچ و تاب اضافه می کند.

خانه امن  Sweet home

خانه امن Sweet home

سریال خانه امن به کارگردانی جانگ یانگ وو و لی ایونگ بوگ در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر درام و فانتزی می‌باشد. در این سریال سانگ کنگ، لی جین ووک، لی سی یانگ، لی دوو هاین و پارک کیو یونگ به هنرمندی پرداخته‌اند

فدائیان نبرد مقدس Adanış: Kutsal Kavga

فدائیان نبرد مقدس Adanış: Kutsal Kavga

ژانر : درام | اکشن محصول : 2022 / ترکیه تهیه کننده : Senel Ilhan  کارگردان : Emir Khalilzadeh نویسنده : Baki Ilhan بازیگران : Esra Bilgiç,  İsmail Filiz, Baki İlhan, Serdar Deniz, Turgay  Tanülkü, Can Nergis,  Nevzat Yılmaz, Cenk Kangöz, Aslıhan Karalar,  Ercüment Fidan, Dilek  Serbest, Edip Saner, Hakan Eksen, Anıl Yıldız داستان این فیلم در مورد یادگاریِ مقدسی است که بعد از فتح استانبول نصفش به دست خانواده‌ اصیلِ ژولیوس می افتد و نصف دیگرش به دست فدائیان. فدائیان گروهی هستند که بعد از فتح استانبول سازماندهی شدند تا از راز مهمی که به دست ترک ها افتاده بود محافظت کنند و با نیروهای تاریکی که سعی می  کردند راز را به دست بیاوردند، به سختی مبارزه می‌کردند...