سینمایی

آکادمی کرانستون  (قلمروی هیولا)

آکادمی کرانستون (قلمروی هیولا)

یک پسر نوجوان باهوش به نام دنی که در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل است، به طور غیرمنتظره ای به یک مدرسه شبانه روزی منتقل  می  شود و در آنجا، دروازه ای به دنیای هیولاها را می گشاید. در ادامه، دنی  برای نجات مدرسه از شر هیولاها، با دختری به نام لیز و پرفسور خوان متحد می  شود

برایت هارت ۲  (عملیات گروهان کرم شب‌تاب)

برایت هارت ۲ (عملیات گروهان کرم شب‌تاب)

«برایت هارت 2: عملیات گروهان کرم شب تاب»، انیمیشنی در ژانر  فانتزی-ماجراجویانه و محصول 2020 آمریکاست. این انیمیشن داستان فردی به اسم  «برایت هارت» را روایت میکند که به همراه دوستانش، برای محافظت از شهرشان،  گروه ویژه ای به نام «گروهان کرم شب تاب» را تشکیل میدهند. یک روز با ورود  یک سفینه فضایی مرموز، آرامش اهالی شهرشان بر هم میخورد و آن ها تصمیم  میگیرند تا شهرشان را نجات دهند. این به کارگردانی دنگ وی فنگ در سال 2020 ساخته شده است. این فیلم  محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن و خانوادگی  می‌باشد. در این فیلم  کری جو کراسبی، نیک هادسون مورداچ، ساوانا روث نیوتون، درک پتروپلیس و سدریک ال ویلیامز به هنرمندی پرداخته‌اند.

اختانوردها و سد عظیم مرجانی

اختانوردها و سد عظیم مرجانی

«اختانوردها و سد عظیم مرجانی»، انیمیشنی در ژانر اکشن-ماجراجویانه و محصول  سال 2020 انگلیس است که توسط پلتفرم نت فلیکس تهیه و پخش شده. داستان این انیمیشن درمورد اختانوردها و مأموریت ویژه آن ها برای نجات خانه  شکننده و مرجانی یکی از دوستانشان، از دست موجوداتی است که ستاره های  دریایی را می خورند و به صخره های مرجانی آسیب می رسانند. این فیلم به کارگردانی بِلیر سیمونز در سال 2020 ساخته شده است. این فیلم  محصول کشور انگلیس و در ژانر انیمیشن و اکشن  می‌باشد. .

شاهزاده کریسمس

شاهزاده کریسمس

فیلم شاهزاده کریسمس، فیلمی کمدی، خانوادگی و عاشقانه، محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا، به کارگردانی الکس زم است. نویسندگی فیلم شاهزاده کریسمس توسط کارن شالر و نیت اتکینز انجام شده است. بازیگرانی چون رز مک ‌ایور، بن لمب، آلیس کریج، آنور نیفسی، سارا داگلاس، اما لوئیز ساندرز، تئو دوانی و دانیل فترس در فیلم شاهزاده کریسمس به ایفای نقش پرداخته ‌اند.فیلم شاهزاده کریسمس دنباله فیلم شاهزاده کریسمس: عروسی سلطنتی محسوب می شود.